Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627913

Füsioterapeut

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd füsioterapeudile uues esmatasandi tervisekeskuses Jüri alevikus. Töö täiskoormusega vastavalt graafikule tööpäeviti ja ajavahemikus 8-18. Me teenindame kolme nimistut, kokku umbes 6000 inimest, patsiendid on igas vanuses ja erinevate probleemidega. Teraapiatunde saab läbi viia nii grupis kui individuaalselt. Pakume kaasaegset töökeskkonda mõnusas meeskonnas, võimalust enesetäienduseks ja konkurentsivõimelist töötasu.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik füsioteraapia alane kõrgharidus, eesti keele oskus, kasuks tuleb ka vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Tööpakkumise number
#627913

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1680 - 2184 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem