Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669629
Kaugtöö võimalus

Full stack tarkvaraarendaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. september 2020
Kuulutus aegub:24. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Prominionis teame, et klientide ja töötajate lojaalsus on organisatsioonide edu võti.Meie tarkvarateenused aitavad ettevõtetel ja riigiasutustel hallata kliendisuhtluse kanaleid ja inimressursse kõige tõhusamal viisil.

Seoses veebitehnoloogiate pideva arengu ning WebRTC liidesel põhinevate kommunikatsioonilahendustega otsime enda tiimi tarkvaraarendajat, kes soovib lisaks kuiva koodi kirjutamisele aidata kaasa meie klientidele lisandväärtuse pakkumisele, luues just nende vajadustele vastavaid liideseid ja integratsioone.

Full Stack tarkvaraarendajana oled Sa motiveeritud kombineerima välimust ja funktsionaalsust koos programmeerimisega.

Sinu tööülesanded

  • Koostad kliendi vajadustest lähtuvalt kasutajaliideseid.
  • Aitad integreerida meie pakutavaid lahendusi kliendi teiste rakendustega.
  • Testid, optimeerid ning dokumenteerid teostatud lahendusi.
  • Hoiad ennast pidevalt kursis SAP Contact Center toote arengutega.
  • Teed ettepanekuid ning lööd kaasa meie teiste toodete ja teenuste arendamisel.
  • Aitad teisi tiimiliikmeid ja küsid julgelt ka ise abi.
  • Sõltuvalt iga projekti eripärast täidad projekti iseseisvalt või meeskonnas.

Lahendused, millega Sa kokku puutud:

  • Kõik levinud veebitehnoloogiad
  • Lisaks SAPUI5, OPENUI5, React ja WebRTC
  • SIP, asterisk, Kamailio
  • SQL päringud
  • Näpuotsaga ka Pythonit

Ootused kandidaadile

  • Sinu kireks on uute tehnoloogiate tundmaõppimine ning katsetamine.

  • Soovid ja julged iseseisvalt leida ning välja pakkuda uusi lahendusi ning ei rahuldu poolikute lahenduste loomisega.

  • Suudad süvitsi tundma õppida ühte kindlat framework'i ja luua suurel hulgal erilahendusi ning liidestusi kolmandate süsteemide jaoks.

  • Soovid mõista olemasolevaid lahendusi ning enda tööga ületada klientide ootusi.

  • Tahad töötada väikeses meeskonnas, kus tööülesanded pole rangelt piiritletud.

  • Oskad lugeda ingliskeelset dokumentatsiooni ning ka suhelda inglise keeles.

Ettevõte pakub

  • Vaimu teritavat tööd

  • Konkureerivat palka

  • Võimalust töötada isikupärases meeskonnas

  • Individuaalset lähenemist

  • Perekeskset sisekliimat ja paindlikke töötingimusi

Tööpakkumise number
#669629

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
25. september 2020

Usume, et tipptasemel klienditeenindus on üks tähtsamaid äri alustalasid, sest klientide lojaalsus on organisatsioonide edu võti. Meie teenused võimaldavad ettevõtetel ja riigiasutustel hallata kliendisuhtluse kanaleid kõige tõhusamal viisil ja lähtudes kliendi teekonnast. Kõnekeskuste süsteemide vallas oleme pioneerid, sest pilvetehnoloogial põhinevaid lahendusi hakkasime pakkuma esimeste seas maailmas.

Kuigi meie peakorter asub Eestis pole meie teenusel geograafilisi piire. Meie pilveteenuseid kasutatakse globaalselt ja meie süsteemid aitavad kliente teenindada ööpäevaringselt.

Katame kliendikogemuse lahenduste juurutamise ja haldamise kogu elutsükli alates pilveinfrastruktuuri arendamisest, tarkvara paigaldusest, erilahenduste väljatöötamisest ja integratsioonidest kuni konsultatsioonide ning tugi- ja hooldusteenuseni. Oma kasvus ja arengus oleme tänulikud oma tublile tiimile ja suurepärastele klientidele, kelle üha arenevad vajadused meid alati tippvormis hoiavad.

Vaata rohkem