Frontaallaadurijuht
Tööpakkumise number #814488

TMB Element OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Tõste-, transport- ja muud vajalikud tööd laaduriga;

  • Töökoha ettevalmistamine ja töö organiseerimine oma töölõigus (seadmete korrasoleku kontroll ja proovikäivitamine, töökoha korrashoid, tutvumine tehnoloogiliste juhenditega ja ettekirjutustega, tutvumine tööohutusjuhenditega);

  • Laoplatsil täitematerjali kuhjamine ja teisaldamine;

  • Muud vajalikud tööd, mis on teostatavad laaduriga sh kaupade transpordivahendilt maha ja transpordivahendile peale laadimine;

  • Laoplatside ja territooriumi laaduriga koristamine;

  • Mehhanismide eeskirjadekohane ekspluateerimine ja hooldus.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus;

  • Soovitatav T-kategooria juhtimisõiguse olemasolu;

  • Täpsus, kiire mõtlemine ja sihipärane tegutsemine.

Ettevõte pakub

  • Erinevaid väljaõppe võimalusi;

  • Püsivat töösuhet;

  • Aktiivset ja sõbralikku töökollektiivi;

  • Spordikompensatsiooni;

  • Lõunasöögi kompensatsiooni;

  • Töörõivaid.

Lisainfo

Kontaktisik: Maris Veepere
Kontakttelefon: 731 5400
E-post: info(ht)tmbelement.ee
Koduleht: www.tmbelement.ee

Tööpakkumise number
#814488

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TELESKOOPLAADURI JUHT Tõsta OÜ
TELESKOOPLAADURI JUHT Tõsta OÜ • Tartu
Tartu
TÄNAVAHOOLDUSE AUTOJUHT/TRAKTORIST EKT Teed OÜ
TÄNAVAHOOLDUSE AUTOJUHT/TRAKTORIST EKT Teed OÜ • Tartu
Tartu
TÄNAVATE HOOLDUSTÖÖTAJA EKT Teed OÜ
TÄNAVATE HOOLDUSTÖÖTAJA EKT Teed OÜ • Tartu
Tartu
TÄNAVAHOOLDUSE AUTOJUHT/TRAKTORIST EKT Teed OÜ • Tartumaa
Tartumaa
3 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT - JÄÄTMETE VASTUVÕTJA Epler & Lorenz AS
Alates 1500 €/kuus
TÕSTUKIJUHT - JÄÄTMETE VASTUVÕTJA Epler & Lorenz AS • Tartu
Tartu