Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294986

Frontaallaadurijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Frontaallaaduriga palgisorteerimisliini ja saeveski teenindamine
  • Frontaallaaduri lihtsam remont ja hooldus

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus frontaallaadurijuhina vähemalt 1 aasta
  • Tehniline taiplikkus, vastutustunne ja koostööoskus
  • Valmidus vahetustega tööks

Ettevõte pakub

  • Erialaselt huvitavat tööd uuenevas saetööstuses
  • Häid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Asume Lääne-Virumaal, Viru-Nigulas

Tööpakkumise number
#294986

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2012

Viru-Nigula Saeveski omanikeks on kaks Eesti juhtivat, 20 aastat edukalt tegutsenud puidutööstuskontserni Lemeks ja
Rait. Kontsernide ettevõtted on suunatud ekspordile ning tegutsevad Euroopa, Aasia, Venemaa ja Austraalia turgudel.

Seoses saeveski töö käivitamisega Viru-Nigulas vajame oma meeskonda töökaid ja kogemustega inimesi.
Meie meeskonna liikmena on sul võimalik aktiivselt panustada ettevõtte arendamisse.

Vaata rohkem