Värsked tööpakkumised

Front-end / WordPress Arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432475

Tööpakkumise number

432475

Firma nimi peidetud Front-end / WordPress Arendaja

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Front-end / WordPress arendajat. Pakume huvitavaid projekte vahvas rahvusvahelises ettevõttes

Nõudmised kandidaadile

- Head HTML / CSS / JavaScript / PHP oskused
- WordPressi oskused
- Detailidele orienteeritud
- Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Põnevaid projekte rahvusvahelises ettevõttes
- Sõbralikku kollektiivi ja töökohta Tallinna kesklinnas
- Reisimisvõimalusi
- Ettevõttesiseseid boonuseid, ühisüritusi jne.
- Arenguvõimalusi
- Paindlikku tööaega
- Motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2016

IT-agentuur BlueGlass Tallinn spetsialiseerub kvaliteetsete veebilehekülgede ja internetikaupluste disainimisele ning arendamisele. Meie peamine eesmärk on suurendada klientide tulu läbi professionaalselt loodud ja mugavalt hallatavate veebilahenduste.

Meie ettevõtte esindused asuvad Suurbritannia, Šveitsi ja Eesti suurimates linnades.

BlueGlass Tallinn keskendub hetkel põhiliselt Lääne-Euroopa turule, aga meil on plaanis laieneda ka Ida-Euroopa riikidesse.

Võtke meiega julgesti ühendust, kui Teil on küsimusi, ettepanekuid või häid ideid koostööks. Me oleme alati avatud uutele mõtetele ja inspiratsiooniallikatele.