Front-end / PHP arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 450834

Tööpakkumise number

450834

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Front-end / PHP arendajat. Pakume huvitavaid projekte vahvas rahvusvahelises ettevõttes

Nõudmised kandidaadile

- Head HTML / CSS / JavaScript / PHP oskused
- WordPressi oskused
- Detailidele orienteeritud
- Hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- Põnevaid projekte rahvusvahelises ettevõttes
- Sõbralikku kollektiivi ja töökohta Tallinna kesklinnas
- Reisimisvõimalusi
- Ettevõttesiseseid boonuseid, ühisüritusi jne.
- Arenguvõimalusi
- Paindlikku tööaega
- Motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2016
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2016
Brutopalk:
Alates 1500.00 EUR kuus

IT-agentuur BlueGlass Tallinn spetsialiseerub kvaliteetsete
veebilehekülgede ja internetikaupluste disainimisele ning
arendamisele. Meie peamine eesmärk on suurendada klientide tulu
läbi professionaalselt loodud ja mugavalt hallatavate
veebilahenduste.

Meie ettevõtte esindused asuvad Suurbritannia, Šveitsi ja Eesti
suurimates linnades.

BlueGlass Tallinn keskendub hetkel põhiliselt Lääne-Euroopa turule,
aga meil on plaanis laieneda ka Ida-Euroopa riikidesse.

Võtke meiega julgesti ühendust, kui Teil on küsimusi, ettepanekuid
või häid ideid koostööks. Me oleme alati avatud uutele mõtetele ja
inspiratsiooniallikatele.