Front-end arendaja
Tööpakkumise number #811818
Osaline kaugtöö võimalus

1
Indie AD OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Meie arendajad magavad nutivoodites, mida juhib meie enda arendatud äpp. Muu hulgas aitavad meie arendused tuua NoBananase marjad lettidele, hallata Sushiplaza tellimusi ja juhtida Viru Keskust.

Otsime oma ridadesse front-end arendajat, kelle peamised tööülesanded ongi äppide ja veebilehtede arendamine.

Ootused kandidaadile

Eriti äge on, kui valdad mõnda järgnevast: Vue / React / Vanilla JS / GIT

Lisaks tehnilistele oskustele ootame iseseisvat probleemide lahendamise oskust, võimet töötada meeskonnas ja meeldivat suhtumist.

Ettevõte pakub

Töövahendid

  • 27 tolline Delli Ultrasharpi monitor
Macbook pro 16 (M1 pro, 32gb, 1TB)

Lisahüved

  • Sportimiseks 24/7 Fitnessi kuukaart (asub meiega samal korrusel)

Tööpakkumise number
#811818

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
7. september 2022
Front-end arendaja Front-end arendaja

Indie AD OÜ

Oleme digitaalsetele erilahendustele keskendunud neljaliikmeline meeskond. Väärtustame puhast koodi, mugavat kasutajaliidest ja kaasaegsete veebitehnoloogiate varajast kasutamist. Meie pingutusi on tunnustatud Kuldmuna eriauhinnaga.

Inimliku poole pealt oleme väike ja paindlik. Ambitsioone toetame ja murede korral tuleme vastu. Võid töötada omas rütmis, ei pea tulema üheksaks kontorisse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
FRONT-END SOFTWARE ENGINEER Bidrento
3 päeva jäänud
FRONT-END SOFTWARE ENGINEER Bidrento • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus SOFTWARE ENGINEER (FULL STACK, PYTHON) MINDTITAN OÜ
Veebipõhine värbamine
SOFTWARE ENGINEER (FULL STACK, PYTHON) MINDTITAN OÜ • Tallinn
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Tallinn
SOFTWARE DEVELOPER Bidrento
SOFTWARE DEVELOPER Bidrento • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
Підходить і для українців
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus TEST AUTOMATION / RPA ENGINEER  BestCoders OÜ
TEST AUTOMATION / RPA ENGINEER  BestCoders OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
JUNIOR SOFTWARE ENGINEER WALLESTER AS
JUNIOR SOFTWARE ENGINEER WALLESTER AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki