Värsked tööpakkumised

Freesija / фрезеровщик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234755

Tööpakkumise number

234755

Töö kirjeldus

Toodangu valmistamine manuaalfreespinkidel

Подготовки производства машин ручной фрезеровке.

Nõudmised kandidaadile

eelnev erialane töökogemus
tõsine töössesuhtumine ja korrektsus
arenemis ja õppimisvõime

Предыдущий опыт работы;
серьезное отношение к работе и пунктуальность;
способность к обучению и развитию

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
vaheldusrikast tööd
püsivat töösuhet

конкурентоспособную зарплату
разнообразной работы
постоянно занятых

Lisainfo

Tootmine asub Tabasalus.

Производственная база находится в Табасaлу.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Destinet OÜ on 2002 aastal loodud metallitöötlemise ettevõte, mis on peamiselt masinaehituse tarbeks allhankekorras komponentide valmistamisele orienteerunud ettevõte.
Keerukad ja täpsust nõudvad tooted valmistatakse kaasaegsetel trei- ja freespinkidel.
Hiljuti täienes masinapark programmjuhtimisega treipingiga, mis laiendab veelgi teostatavate tööde ulatust.
Aastal 2003 käivitatud koosteosakonnas valmivad allhankekorras ka osakoostud ja sõlmed.
Sammu pidamine kiirelt areneva tehnoloogiasektori allhanketööde vajadustega on firma üks tähtsamaid prioriteete.