FoundME.io ärijuht-toimetaja
Tööpakkumise number #824930
Osaline kaugtöö võimalus

Äripäev AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sina, kes sa oled kirglik idufirmade fänn, anna endast märku!

Lahe töö ootab tegijat!

Idufirmade portaal foundME.io otsib ärijuht-toimetajat.

Sinu ülesandeks on kirjutada ja toimetada idufirmadele kordaminevaid lugusid, korraldada sündmuseid ning juhtida ja arendada neile suunatud tooteid.

Ootused kandidaadile

Sobid suurepäraselt, kui:

  • oled julge, uudishimulik ja hea suhtleja
  • orienteerud hästi idufirmade maailmas
  • asjade algatamine ja juhtimine paneb sul silmad särama
  • tunned ennast tugevalt tekste kirjutades
  • suhtled vajadusel vabalt ka inglise keeles

Ettevõte pakub

6 põhjust kandideerida:

  • ägedat ja professionaalset meeskonda
  • paindlikkust töötamiskoha osas
  • võimalus osaleda Äripäeva koolitustel ja konverentsidel
  • korralik sporditoetus
  • ühisüritused
  • 7 lisapuhkusepäeva aastas

Tööpakkumise number
#824930

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
18. november 2022
FoundME.io ärijuht-toimetaja FoundME.io ärijuht-toimetaja

Äripäev AS

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus SENIOR PROJECT MANAGER FOR ECOMMERCE scandiweb
1800 - 2200 €/kuus
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
SENIOR PROJECT MANAGER FOR ECOMMERCE scandiweb • Kodukontor
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Kodukontor
nädal tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PROJEKTIJUHT MAKSU- JA TOLLISÜSTEEMIDE PROJEKTIDESSE Cybernetica AS
PROJEKTIJUHT MAKSU- JA TOLLISÜSTEEMIDE PROJEKTIDESSE Cybernetica AS • Eesti
Eesti
6 p. tagasi
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus PROJECT MANAGER FOR ECOMMERCE scandiweb
1200 - 1800 €/kuus
6 p. tagasi
PROJECT MANAGER FOR ECOMMERCE scandiweb • Kodukontor
Kodukontor
UUS
2 p. tagasi
INNOVATSIOONIEKSPERT Tallinna Strateegiakeskus
UUS
2 p. tagasi
INNOVATSIOONIEKSPERT Tallinna Strateegiakeskus • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
KOMMUNIKATSIOONIJUHT Eesti Energia AS
1 päev jäänud
KOMMUNIKATSIOONIJUHT Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki