Värsked tööpakkumised

Florist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369196

Tööpakkumise number

369196

Töö kirjeldus

Lillekimpude ja lilleseadete valmistamine ning klientide teenindamine. Kauba vastuvõtt ja selle ettevalmistus müügiks ning lillepoe dekoreerimine,kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 1 aastast floristina töötamise kogemust.
Ausust, töökust ning väga head suhtlemisoskust.

Eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene keele oskust suhtlustasandil.
Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse;
Lasnamäe poodi otsime hea eesti ja vene keele oskusega suhtlustasandil floriste.

Pakume head töökohta väljaõppinud floristile uude rajatavasse lillepoodi Lasnamäel või kesklinnas. Planeeritav lillepoe avamise aeg: aprill-mai 2015.
Töö on graafiku alusel. Töötasu 4€/h neto.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2015
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2015

Lillepood Flores teeb väga sisukat koostööd Floreas lillede hulgimüügiga.
Täna on meil kaks lillepoodi: Rahumäel ja Tabasalus. Plaanime laiendada oma jaemüügialast tegevust kesklinna ja Lasnamäele.