Värsked tööpakkumised

Florist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182468

Tööpakkumise number

182468

Töö kirjeldus

Peagi avatav kesklinna lillepood ootab oma kollektiivi töökaid abikäsi. Vajame sind klientidega suhtlemiseks, lillede väljapanekuks ja nende eest hoolitsemiseks, samuti kimpude seadmiseks ning tellimuste vastuvõtmiseks.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie kollektiivi ideaalselt, kui oled positiivse ellusuhtumisega, alati sõbralik ja naeratav, sulle meeldivad lilled ning inimestega suhtlemine. Omad eelnevat töökogemust ja oskust kimpe seada.

Hindame väärtuslikku töötajat kõrgelt, kuna sina oled ju firma "visiitkaart". Pakume sulle vajadusel ja soovil täiendkursusi ja -koolitusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. august 2009
Kuulutus sisestati:
11. august 2009

Avame peagi oma esimese lillepoe Tallinna kesklinnas Pärnu mnt-l.