Värsked tööpakkumised

FLAMM: meister/pizzameister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544133

Tööpakkumise number

544133

Töö kirjeldus

FLAMM: Flammkuchen Bar/veinibaar on uudne ja ainulaadne.
Pakume Elsassist pärit imeõhukesi Flammkucheneid koos huvitava veinivalikuga.
Oleme ainulaadsed ning pakume võimalust sinul sellest osa saada!
Väljaõpe kohapeal!
Pane ennast proovile ja tule omanda midagi uut ja huvitavat!
Pizzat teeb igaüks, Flammkucheneid meisterdavad ainult parimad!

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult:
kuldseid käsi;
lojaalsust;
suurt tahet töötada
Kõik muu on harjutamise küsimus!

Pakume linna kõige ägedamat keskkonda töötamiseks, paindlikku töögraafikut ning palka, mida ei pea häbenema!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
24. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 6.5 kuni 8 EUR tunnis

FLAMM: on omaette maailm. Nagu film.
FLAMM: on hubane ja hingega koht. Paraja suurusega. Lihtsuse võlu selle parimas tähenduses. Kõik on seatud selle nimel, et fookus ei hajuks peamiselt - Flammkuchenid ise on imelised. Puhtad maitsed, elegantne vorm. Läbimõeldud veinivalik harmoneerub mängeldes nimitegelastega.

Jaak Prints/Flamm:kunde