Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296736

Flaierite jagaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- flaierite jagamine turistidele sadamates
- kaupluse reklaamimine
- valmisolek õues töötamiseks
- töötamise periood R; L; P 18.01.2013 - 24.02.2013

Tööajad:
R kell 9.30-16.30
L kell 10.30-17.00
P kell 9.30-16.00

Ootused kandidaadile

- vanust vähemalt 18 aastat
- julgus
- ausus
- väga hea suhtlemisoskus
- valmisolek osaliseks tööajaks
- kasuks tuleb vene ja / või soome keele oskus

Ettevõte pakub

- hooajalist tööd
- osalise ajaga tööd
- võimalik töötada õppimise kõrvalt

Tööpakkumise number
#296736

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2013

Personalipunkt OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes.

Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit üle Soome ja üle 17000 töötaja.

Vaata rohkem