Värsked tööpakkumised

Flaieristi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278756

Tööpakkumise number

278756

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda suvehooajaks hakkajat klienditeenindaja ATKO Sight and Phototour bussile, kelle tööülesanneteks on aktiivne klientide kaasamine linnaekskursioonidele ja piletite müük

Nõudmised kandidaadile

Nõutav võõrkeelte valdamine: inglise, vene, soome
Väga hea müügitöö- ja kliendisuhtluse oskus
Kasuks tulevad teadmised ajaloost ja Tallinna tundmine
Rõõmus meel; viisakas ja korrektne teenindusoskus

Ettevõte pakub

Pakume põhitasu ja müügiboonust

Lisainfo

Töökoht sobib eelkõige aktiivsele abituriendile või üliõpilasele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, praktika või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

AS ATKO Grupp on transpordi- ja turismikonstern, mis tegutseb alates 1999 aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine.