2023-08-23 14:48:55

Finantsassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Lease Deal Group AS on osa Lease Deal Group -kontsernist. Meil töötab Soomes üle 1000 inimese ja meie 2019 aasta eelarve on umbes 150 miljonit eurot. Meie tööstusharud hõlmavad muu hulgas kinnisvarainvesteeringuid ja kinnisvaraga seotud teenuseid, samuti sõidukite müüki, -hooldust ja -liisimist. Otsime meie värskelt avatud kontorisse Tallinna kesklinnas täistööajaga finantsassistent, alalisele töösuhtele vastutama ettevõtte abistavates majandusülesannetes.

Ootused kandidaadile

Sinu ülesandeks on:
igapäevane ostu- ja müügiarvete koostamine,
dokumentide arhiveerimine,
abistamine jooksvates raamatupidamisülesannetes, majandusaasta aruannete- ja maksudeklaratsioonide ning finantsraportite koostamisel
Ülesannetega toime tulemiseks on nõutav kas INGLISE- või SOOME keele suurepärane valdamine. Vähemalt üks eespool mainitud keeltest on piisav.

Pakume mitmekülgseid tööülesandeid kasvavas kontsernis, kaasaegset töökeskonda ja -vahendeid ning konkurentsivõimelisi eelised. Kandideerimiseks saatke oma CV koos palgasooviga nii pea kui võimalik, töö algab kohe kui sobiv inimene on leitud.