Värsked tööpakkumised

Finantsassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 610693

Tööpakkumise number

610693

Firma nimi peidetud Finantsassistent

Töö kirjeldus

Töö sisuks on finantsraportite ja aruannete koostamine, igakuiste raporteerimistegevuste teostamine, ettevõtte eelarve koostamisel osalemine ja täitmise jälgimine,struktuurüksuste finantsalane nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui, sul on hea analüüsi-ja läbirääkimisoskus, kui oled suhtlemis-ja algatusvõimeline, kelle jaoks pingeline olukord pole probleem vaid väljakutse, oled iseseisev, kohusetundlik ja koostööle orienteeritud. Kasuks tuleb kõrgharidus majanduses või finantsjuhtimises, vähemalt 2 aastane erialane töökogemus, arvutikasutamise oskus spetsialisti tasemel, eesti ja inglise keele oskus suhtlustasemel.

Pakume töökohta rahvusvahelises ettevõttes, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid, konkurentsivõimelist töötasu. Töökoht asub Tallinnas.

Lisainfo

CV säilitatakse AS ISS Eesti andmebaasis 6 kuud. Sobivate vabade ametikohtade puhul võetakse kandidaatidega ühendust
Sobib hästi lisatööks
Rohkem tööpakkumisi aadressil: http://www.ee.issworld.com/et-EE/too-ee/pakkumised

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. august 2019
Kuulutus sisestati:
1. august 2019

ISSi näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 53 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab ca 540 000 inimest. ISS Eesti AS on enam kui 10 aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ca 1500 inimest.