Värsked tööpakkumised

Finantsanalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 596319

Tööpakkumise number

596319

Firma nimi peidetud FINANTSANALÜÜTIK

Töö kirjeldus

Sul avaneb võimalus:

  • osaleda valitsussektori suuremahuliste kinnisvarainvesteeringute tasuvusanalüüside koostamises
  • töötada välja ettevõttele olulisi prognoosi- ja
kuluarvestusmudeleid
  • koostada eelarveid ja finantsprognoose ning
analüüsida nende täitmist
  • anda oma panus eelarvestamise protsessi
  • koostada ja täiustada finantsaruandlust
  • koostada üüriarvestusi ja -pakkumisi
  • süstematiseerida finantsinfot
  • töötada suurte andmemahtudega

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui:

  • omad majandusalast kõrgharidust
  • oled nutikas ja tunned huvi analüütilise töö vastu
  • sul on hea arvuti kasutamise oskus ja valdad MS
Excelit edasijõudnu tasemel;
  • sinu tugevaks küljeks on analüüsivõime
  • tunned raamatupidamisarvestuse aluseid
  • oled kohusetundlik, iseseisev ja tulemustele
orienteeritud
  • valdad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • omad head kirjalikku ja suulist väljendusoskust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • võimalust osaleda avaliku ruumi ülesannete
lahendamises
  • toetavat meeskonda ja meeldivat töökeskkonda
  • kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. mai 2019

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.