Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624996

Finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsanalüütiku põhiülesanded on vanglate eelarve koostamine, kontrollimine ja täitmise jälgimine, finantsjuhtimise alase informatsiooni kogumine ja analüüsimine, vanglate struktuuriüksuste nõustamine finantsarvestuse alastes küsimustes, kuludokumentide menetlemine, vanglate finantsarvestuse korraldamine koostöös Riigi Tugiteenuste Keskusega

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI:

  • Sul on omandatud kõrgharidus (eelistatavalt finantsjuhtimise või majanduse alal)
  • Sul on töökogemus finantsvaldkonnas
  • oled oma töös iseseisev ja hea analüüsivõimega
  • oled hea suhtlus- ja eneseväljendusoskusega nii kõnes kui ka kirjas
  • oskad eesti keelt kõrgtasemel (C1)
  • oled head pingetaluvusega ja tulemustele orienteeritud

KANDIDAATIDEL PALUME ESITADA:
  • motivatsioonikiri
  • elulookirjeldus
  • haridust tõendava dokumendi koopia

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:

  • võimalust panustada suure organisatsiooni finantssüsteemi
  • erialaseid täienduskoolitusi
  • 35 kalendripäeva puhkust
  • motiveerivat töötasu
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • huvitavat, arendavat ja vastutusrikast tööd
  • tasuta sportimisvõimalusi (ujula, jõusaal, MMA jne)
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#624996

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem