https://www.cvkeskus.ee/566679

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Finants- ja haldusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566679

Tööpakkumise number

566679

Firma nimi peidetud Finants- ja haldusjuht

Töö kirjeldus

Sinu töö on asutuse finantsmajanduse ja haldustegevuse tulemuslik juhtimine. Koordineerid finantstegevust, tagad heaperemeheliku haldustegevuse asutuse ruumide, hoonete ja varade üle ning korraldad ladusalt hangetega seotud tegevusi. Sa oled koostööaltiks partneriks üksuste ja valdkondade juhtidele, IT valdkonna tugiisikuks töötajatele ning tagad asutuses nõuetele vastava tuleohutusalase tegevuse.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus (soovitavalt majanduse, finants- või haldusjuhtimise alal), valdkonna töökogemus ning oled oma töös täpne ja orienteeritud tulemusele. Oled suurepärane suhtleja, harjunud kiire töötempoga ning suudad erinevate teemade vahel kiirelt ümber häälestuda. Sul on üle keskmise hea tehniline taiplikkus ja teadmised Microsoft Exceli rakendusest.


Ettevõte pakub

Sind ootab palju huvitavat tööd, toetav meeskond ning jõustav töökeskkond. Pakume Sulle juhtkonna liikmena võimalust vastutada oma valdkonna eest innovaatilises ja edukas asutuses. Sinu panust hindame väärilise palgaga.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2018
Kuulutus sisestati:
9. november 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Oleme Tallinna linna sotsiaalhoolekandeasutus ning pakume ja arendame vaimse tervise teenuseid psüühilise erivajadusega täiskasvanud inimestele ja nende peredele. Aitame psüühilisest haigusest taastuda ning oleme taastumisprotsessis toetavaks ja nõustavaks partneriks.

Peame väga oluliseks ka ühiskonna teavitamist psüühikahäirete olemusest ning nende kohta levinud müütide kummutamist.