Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621439

FedEx Kuller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kauba kontrollimine, laadimine ja õigeaegne kohaletoimetamine; saatedokumentide vormistamine ja aktiivne kliendisuhtlus. Tööpiirkonnaks on Tallinn ja lähiümbrus.

Nõudmised kandidaadile

SOBID MEILE, KUI

  • oled täpne, kiire ja kohusetundlik tööülesannete täitmisel;
  • Sul on B-kategooria juhtimisõigus ja tunned hästi Tallinnat ja selle lähiümbrust;
  • Sul on hea füüsiline vorm ja oled valmis liikuvaks tööks;
  • Sulle meeldib suhelda ja lisaks heale eesti keelele valdad ka inglise keelt(vene keele oskus tuleb kasuks).

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE

  • Täiskohaga tööd äripäevadel: E-R, tööaeg 08.00-16.30. Kõik õhtud, nädalavahetused ja riigipühad on pere ja sõprade jaoks vabad.
  • Põhjalikku väljaõpet tööle asumisel. 1 nädalane koolitus toimub välismaal.
  • Kogemust ning karjäärivõimalust rahvusvahelises logistikamaailmas.
  • Töölepingut tähtajaga kaks aastat.
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • FedEx-is Sa tunned, et oled oluline. Me tõesti väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid meeskonnakaaslasi rohkem kui 1 kord aastas. Aitäh on meil igapäevane.

Tööpakkumise number
#621439

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

TNT on juhtiv rahvusvahelisi kulleri-, äriposti- ning logistikateenuseid pakkuv firma.

Vaata rohkem