Värsked tööpakkumised

FARMIJUHATAJA (asenduskoht)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544818

Tööpakkumise number

544818

Töö kirjeldus

Farmijuhataja tööks on loomakasvatustööde planeerimine ja juhtimine, farmitöö korraldamine, laudatööliste juhtimine, loomakasvatusalase dokumentatsiooni koostamine. Töötada on võimalik erinevates Lõuna-Eestis asuvates farmides.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui:
* Sulle meeldivad loomad ja tahad end teostada loomakasvatuse valdkonnas
* Sul on loomakasvatuslik eriharidus
* Sul on hea organiseerimis- ja koostööoskus
* Sulle meeldib leida lahendusi ka pingelistele olukordadele

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* kaasaegseid töötingimusi ja ametiautot
* vajadusel väljaõpe kohapeal omaala spetsialisti kaasabil
* kõik vajalikud töövahendid ja vajadusel ka elamispinda
* iga-aastast tervisetoetust
* meeskondlikke ühisüritusi

Lisainformatsioon telefonil 5345 3950

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2018
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus

Lõuna- Eestis asuv piimatootmise ja teraviljakasvatusega tegelev ettevõtete grupp.