Värsked tööpakkumised

Farmi üldtööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562049

Tööpakkumise number

562049

Firma nimi peidetud Farmi üldtööline

Töö kirjeldus

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd meie farmi ja tootmise erinevates üksustes.

Nõudmised kandidaadile

Töö tegemiseks on vaja head füüsilist vormi, rõõmsat meelt ja eesti keele oskust suhtlustasandil.

Korraldatud on tasuta transport Tallinnast farmi ja tagasi. Lisaks käib ettevõtte buss ka Loolt ja Kostiverest. Teada saad ka kõik kanade ja munade saladused :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. november 2018
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2018
Brutopalk:
8.8 EUR tunnis

Dava Foods Estonia AS on Taani kontserni kuuluv tütarettevõte. Meie ettevõtte koosseisu kuuluvad kanalad, munapakkimisliin, keedumuna ja munatoodete valmistamisliin. Meie klientideks on Skandinaavia, Balti ja Eesti ettevõtted ning jaekauplused. Eestis müüakse mune EGGO kaubamärgi all. Töökoht asub Rae vallas, Kadaka külas Kulli kanalates.