Farmi tööline
Tööpakkumise number #831703

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Pakume Sulle vaheldusrikast tööd meie farmi ja tootmise erinevates üksustes.

Ootused kandidaadile

Rõõmsa ellusuhtumisega

Füüsilist tööd ei karda

Boonuseks on tehniline taip.

Tööpakkumise number
#831703

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2023
Farmi tööline Farmi tööline

DAVA Foods Estonia OÜ

DAVA Foods Estonia AS, mis kuulub Skandinaavia DAVA Foods gruppi, on oma 40 töötajaga Eesti juhtiv munatootja. Tallinna lähistel farmis toodetakse kvaliteetseid kanamune kasutades selleks kaasaegset tehnoloogiat, Skandinaavia stiilis juhtimist ja rangeimaid tootmise, bioloogilise ohutuse ning hügieenialaseid standardeid. Kuue kanalaga farm mahutab kokku 300 000 kana. Iga päev munevad valged Lohmanni tõugu kanad umbes 230 000 värsket valget muna, mis Eggo tootemärgi all liiguvad edasi majapidamistesse üle Eesti. DAVA Foods lähtub kontseptsioonist "põllult lauale", järgides HACCP toiduohutuse põhimõtteid. Kogu protsessi käigus pööratakse võrdselt suurt tähelepanu nii lindude heaolule, kui ka toodangu kvaliteedile. Kogu tootmisahela ulatuses parimate tulemuste tagamiseks on ettevõttel oma noorlinnufarm, milles kasvatakse hoole ja hea Eesti sööda abil tibudest tragid munejad.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Підходить і для українців
AIANDUSTÖÖLINE OÜ Blave Kaubandus
1000 - 1300 €/kuus
AIANDUSTÖÖLINE OÜ Blave Kaubandus • Harjumaa
Maardu
nädal tagasi
MAHUTITE PESIJA TANK CLEAN OÜ
MAHUTITE PESIJA TANK CLEAN OÜ • Harjumaa
Harjumaa
HARVESTERI OPERAATOR COMBITRANS OÜ
Alates 2500 €/kuus
HARVESTERI OPERAATOR COMBITRANS OÜ • Eesti
Eesti
VIP 2
TOOTMISTÖÖLINE KAEVUTOOTMISESSE UPONOR INFRA OÜ
Alates 1500 €/kuus
2
TOOTMISTÖÖLINE KAEVUTOOTMISESSE UPONOR INFRA OÜ • Harjumaa
Kiili
VIP 2
LIINIOPERAATOR Prysmian Group Baltics AS
1500 - 2200 €/kuus