https://www.cvkeskus.ee/562813

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Farmatseut või proviisor Tartu Anne Südameapteegis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562813

Tööpakkumise number

562813

Firma nimi peidetud Farmatseut või proviisor Tartu Anne Südameapteegis

Töö kirjeldus

1. SÜDAMEAPTEEGI PROVIISOR VÕI FARMATSEUT
Südameapteegi asjatundlik proviisor või farmatseut pakub kvaliteetset ja sõbralikku apteegiteenust. Tema toime avaldub koostöös professionaalse, pühendunud ning teotahtelise meeskonnaga.


Nõudmised kandidaadile

2. SISALDUS PÄEVAANNUSES
Ootame sõbralikku tegusat inimest, kellele võib iga ilmaga kindel olla. Temaga suheldes tunnevad kliendid end hoituna ja saavad alati parima tervisealase nõu.
3. KOOSTISOSAD
Proviisor või farmatseut koosneb tugevatest erialastest teadmistest, heast suhtlemisoskusest, meeskonnamängija instinktidest, huvist erialateadmiste vastu, kohusetundest, julgusest, iseseisvusest ja heal tasemel eesti ja vene keele valdamisest.
4. NÄIDUSTUS
Proviisor või farmatseut mõjub Südameapteegile üdini positiivselt. Ta teeb oma tööd südamega ja talle meeldib inimesi neile arusaadavas sõbralikus keeles nõustada. Ta korraldab ja haldab apteegi igapäevatoimetusi ja on oma apteegis armastatud kolleeg. Talle meeldib muuta apteeki ilusaks ja väljapanekud korrektseks.


Ettevõte pakub

5. POSITIIVSED KÕRVALMÕJUD
Südameapteek on teotahtelise kollektiiviga kiiresti arenev ettevõte. Proviisorit või farmatseuti ootab Südameapteegis ees Eestis ainulaadne ravimite elektrooniline abimees e-proviisor. Südameapteegis on klientide parima nõustamise nimel lubatud e-proviisorist spikerdamine!
Proviisor või farmatseut on oodatud kaasa rääkima sortimendi kujunemises ja saab osa Pharma Akadeemia edukast ja praktilisest koolitusprogrammist, lisaks võimaldatakse talle Eestis toimuvaid erialaseid koolitusi. Positiivse kõrvalmõjuna avaldub motiveeriv tulemustasu ja toredad ühisüritused kolleegidega. Uut apteekrit ootavad regulaarsed tervisekontrollid. Südameapteegis töötamine ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikke eluviise, kuid toetab neid mitmekülgselt – Südameapteek toetab töötajate osalemist spordi- või terviseüritustel. Oma tervise turgutamiseks on võimalik aastas kasutada 3 tervisepäeva.
6. TÄHELEPANU!
Tegemist on väga toreda töökohaga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult ka Südameapteegi kodulehte. Huvi püsimise korral või küsimuste tekkimisel pidage nõu personalispetsialistiga Kristel Saaremägi telefonil 605 1782.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2018
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD