Värsked tööpakkumised

Farmatseut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602386

Tööpakkumise number

602386

Firma nimi peidetud Farmatseut

Töö kirjeldus

Farmatseudi peamisteks ülesanneteks on steriilsete ravimite manustamiseks ettevalmistamine, mittesteriilsete ravimite valmistamine ning ravimite ja apteegikaupade käitlemine Regionaalhaigla haiglaapteegis.

Sobivalt kandidaadilt ootame

  • farmaatsiaalast rakenduslikku kõrgharidust
  • väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas
  • head arvutioskust
  • täpsust ja korrektsust, vastutus- ja koostöövõimet, head suhtlemisoskust ning pingetaluvust

Nõudmised kandidaadile

Ettevõte pakub

Regionaalhaiglas pakume

  • huvitavaid erialaseid väljakutseid Eesti ühes suurimas ja tänapäevaseimas haiglaapteegis
  • toetust sisseelamisperioodil ja erialast väljaõpet kohapeal
  • sõbralikku ja arengule orienteeritud meeskonda
  • tööaega E-R kl 8.00-16.00
  • 7 päeva lisapuhkust ja sportimisvõimalusi

Lisainfo

Lisainfot jagab apteegi juhataja asetäitja Marko Urbala telefonil 617 1618.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2019

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.