Värsked tööpakkumised

Farmatseut haiglaapteeki (asenduskoht)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546489

Tööpakkumise number

546489

Töö kirjeldus

Ootame Sind liituma Regionaalhaigla haiglaapteegi meeskonnaga, kui oled huvitatud uutest erialastest väljakutsetest Eesti ühes suurimas ja kaasaegseimas haiglaapteegis.

Farmatseudi peamisteks tööülesanneteks on steriilsete ravimite manustamiseks ettevalmistamine, mittesteriilsete ravimite valmistamine ning ravimite ja apteegikaupade käitlemine.

Esialgu pakume tööd kolleegi lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks.

Nõudmised kandidaadile

• farmaatsiaalane rakenduslik kõrgharidus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• hea arvutioskus
• täpsus ja korrektsus, vastutus- ja koostöövõime, hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus

Ettevõte pakub

• kaasaegseid töötingimusi
• kindlat tööaega (E-R 8.00-16.00)
• toetust sisseelamisperioodil ja erialast väljaõpet kohapeal
• sõbralikku ja arengule orienteeritud meeskonda
• 7 päeva lisapuhkust ja sportimisvõimalusi
• tegemist on esialgu asenduskohaga töötaja lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks

Lisainfo

Marko Urbala, apteegi juhataja asetäitja
Tel 617 1618

J. Sütiste tee 19
13419 Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.