https://www.cvkeskus.ee/363345

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eurokoordinatsiooni osakonna peaspetsialist (lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363345

Tööpakkumise number

363345

Töö kirjeldus

Teenistuskoha põhiülesandeks on koordineerida ministeeriumi Euroopa Liidu otsustusprotsessis osalemisega seotud ülesannete täitmist Euroopa Liidu COREPER I valdkondades (veterinaaria, toiduohutus ja fütosanitaaria) ning nõustada otsustusprotsessiga seotud ametnikke vastavate ülesannete täitmisel.


Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus
- eesti keele oskus C1 tasemel, inglise keele oskus B2 tasemel;
- hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
- kohusetunne, otsustus-ja vastutusvõime.

Kasuks tulevad kogemused või väga head teadmised EL valdkonnas (komitoloogia menetluse kohtumisel või nõukogu töögrupis osalemine).


Ettevõte pakub

- enesearendamise võimalusi;
- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
- sõbralikku ja arengule suunatud meeskonda;


Lisainfo

Palume esitada CV ja motivatsioonikiri (kuni 0,5 lehekülge) Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale aadressil konkurss(at)agri.ee hiljemalt 10. detsembriks 2014. a. Täpsemat teavet annavad telefonil 6256 284 Madis Pärtel või 6256 215 Urve Anter.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
10. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

Põllumajandusministeerium on valitsusasutus, kes täidab seadusest tulenevaid ja Vabariigi Valitsuse poolt seaduse alusel antud ülesandeid oma valitsemisalas.
Ministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.