Värsked tööpakkumised

Ettevõtluskonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 565020

Tööpakkumise number

565020

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on potentsiaalsete, alustavate ja tegutsevate ettevõtjate nõustamine asutamisprotseduuridel, äriplaani ja finantsprognooside koostamisel, toetusvõimaluste leidmisel, partnerite leidmisel ja arendusplaanide hindamisel. Ettevõtluse ja ettevõtluskeskkonna arengut toetavate projektide ning ürituste algatamine ja elluviimine. Kontaktvõrgustiku, info- ning andmebaaside haldamine ja lepingute ning projektidega seotud aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• soovituslikult kõrgharidus
• väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
• teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus
• iseseisvus, algatusvõime, väga hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, korrektsus, abivalmidus, hea stressitaluvus, meeskonnatööoskus

Kasuks tuleb:
• arendus- ja/või ettevõtlusprojektide koostamise ja läbiviimise kogemus
• eelnev töökogemus ettevõtjana
• teadmised ettevõtlusvaldkonnast ja Euroopa Liidu struktuurfondidest
• autojuhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

• võimalust projektide eestvedajana palgalisa teenida
• puhkust 35 päeva aastas
• enesetäiendamise ja -arendamise võimalusi
• põnevat ja vaheldusrikast tööd ning toetavat meeskonda
• paindlikke töötingimusi

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2018
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 1100 EUR kuus

Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste (MAK) võrgustikku, kus töötab üle 130 spetsialisti ja konsultandi. Pakume nõustamist ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Algatame ning viime ellu maakonnale olulisi projekte.