Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644160

Ettekandja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ettekandjatele Põhja-Soomes asuvasse restorani.

Tööd pikemaks ajaks.

Ootused kandidaadile

- Töökogemus antud erialal
- Soome keele ja/või inglise keele oskus suhtlustasandil
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
- Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt
- Kulude kompensatsiooni (Lennupiletid, laevapiletid, kütus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõttepoolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel

Tööpakkumise number
#644160

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 12 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

EstEmploy on tööjõuvahendusega tegelev ettevõte, kes varustab nii oskus- kui ka lihttöölisi Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Meie töötajate tagasiside:

Vaata rohkem

Ettekandja