Värsked tööpakkumised

Ettekandja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388306

Tööpakkumise number

388306

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine saalis kõrgel tasemel
- tellimuste vastuvõtt lauast, arveldamine, vajadusel töö baaris
- viisakas ja sõbralik suhtlemine klientidega
- saali ja baari korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- keelte valdamine - eesti (kesktase), inglise
- väga hea suhtlemisoskus
- sõbralikkus, kõrge pingetaluvus
- kohusetundlikkus
- paindlikkus tööülesannete täitmisel
- varasem töökogemus ettekandjana

Ettevõte pakub

- sõbralikku kollektiivi
- stabiilset tööd ja paindliku graafikut
- täis- ja osalist töökoormust

Lisainfo

Pakume tööd klienditeenindajatele Chopsticksi hiina kiirtoidurestoranis ning klienditeenindajatele Chi restoranis (Solarise keskus).

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 450 kuni 600 EUR kuus

McKenzie Invest OÜ on Eesti restoranide turul tegutsenud juba üle kümne aasta. Chopsticks ja Little India on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud rikkaliku menüüga restoranid. Oleme avanud 10 Chopsticks, 2 Little India ja ühe Chi restorani kus töötab üle 100 tubli inimese.