Värsked tööpakkumised

Ettekandja Kochi Aitades

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389280

Tööpakkumise number

389280

Töö kirjeldus

Kochi Aidad otsivad oma kollektiivi täis- ja osalise koormusega põhikohaga teenindajaid. Põhitööperiood algab septembris, väljaõpe juba augustis.

Teenindaja:
* hea klienditeeninduse tagamine
* toodete aktiivne müük
* klientidega arveldamine
* toidu ja joogi serveerimine
* töökeskkonna korrashoid
* täiskohaga töötajatel töögraafik pika-lühikese nädala süsteemi alusel, osalise koormusega töötajatel töö peamiselt nädalavahetustel.

Nõudmised kandidaadile

* avatud suhtleja
* müügitöö
* rõõmsameelsus
* abivalmidus
* korrektsus
* ausus
* puhtuse armastus
* isiklik initsiatiiv
* meeskonnatöö valmidus
* organiseerimisvõime
* kasuks tuleb soome keele oskus
* võime taluda pingelist tööd
* eelnev töökogemus antud ametikohal (eelistatud)

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda ja eneseteostusvõimalusi
* lisaboonuseid tulemusliku töö korral
* oma töötaja soodustusi ettevõtte kontsernis

Lisainfo

Kandideerijatega võtame jooksvalt ühendust ning võimalusel täidame vabad kohad juba enne kuulutuse tähtaega sobivate kandidaatidega.

NB! Oodatud on ainult täisealised kandidaadid!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. august 2015
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2015

Kui oled lähiminevikus sõitnud Helsingisse ja kasutanud selleks Tallinki laeva, siis oled kindlasti märganud, et Tallinki terminali kõrval on valmis saanud 19. sajandi lõpus mõjuka Tallinna kaupmehe Joachim Christian Kochi poolt rajatud aidad on saanud uue sisu ja otstarbe. Kaks toredat söögi- ja joogipaika: 300-kohaline rahvuslikus stiilis trahter Kochi Ait koos mikro-õlletehasega ja 80 kohaga kohvik Kochi Kohvituba.
Trahteris pakume ehedat eesti toitu nii mõisa-, talupoja, kaupmehe kui ka linnakodaniku söögilaualt. Juurde saab rüübata oma pruulikojas kogenud õllemeistri käe all valminud mitut sorti elavat õlut ja ka kõikvõimalikku muud keelekastet. Trahter on avatud kell 8-22, nädalalõppudel kell 8-02. Ettetellimisel pakume hommikubuffeed. Kochi Kohvitoas on pakkumisel kohapeal valmistatud värskeid pirukaid, saiakesi, kooke, samuti erinevaid salateid, võileibu, laias valikus erinevaid kohvijooke ja veine. Lisaks on menüüs iga päev uued päevapakkumised. Kohvituba on avatud 10-19.