Värsked tööpakkumised

Ettekandja / klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365172

Tööpakkumise number

365172

Firma nimi peidetud ETTEKANDJA / KLIENDITEENINDAJA

Töö kirjeldus

Restorani külaliste vastuvõtmine ja lauda juhatamine
Professionaalne ja meeldiv teenindus
Pakutavate toitude ning jookide tundmine
Erinevate jookide valmistamine ja serveerimine

Nõudmised kandidaadile

Omad teadmisi veinidest ja teenindusetiketist
Sul on varasem töökogemus toitlustuses teenindajana
Räägid väga head eesti keelt, head vene keelt
Oled võimeline suhtlema ka inglise ja soome keeles
Oled elav ja rõõmsameelne, täpne ja kohusetundlik
Valmisolek meeskonnatööks

Suurepärast võimalust töötada kaasaegsete töötingimustega ettevõttes
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
Erialast koolitust
Ettevõttesisest karjäärivõimalust
Toredaid firmaüritusi

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2014

Restoran Masha on modernsesse sadamapiirkonda vastloodav romantilise ja luksusliku interjööriga venepärast kultuuriprogrammi pakkuv restoran, mille eesmärk on oma külalised tuua välja argipäevast ning pakkuda tõelisi elamusi. Meie menüüs on esindatud kogu vene köögi klassika suurepäraste suppide, zakuskade, praadide, salatite ja dessertide näol. Loomulikult pakume ka küllusliku joogivalikut, et oleks mõnus sõpradega aega veeta ja võtta ka pits külma viina ning öelda "NA ZDAROVJE"