Ettekandja / Kelner
Tööpakkumise number #802958

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Olümpia hotelli Senso restoranitiim võtab tööleettekandja/kelneri, kelle ülesandeks meie külaliste kõrgetasemeline teenindamine.

Ootused kandidaadile

Sa peaksid olema vähemalt 18-aastane, omama varasemat töökogemust kelneri/ettekandjana ning rääkima väga heal tasemel eesti ja inglise keelt. Kõik muu on õpitav.

Su töökaaslasteks saavad särasilmsed ja rõõmsameelsed kolleegid. Omatöötajate soodustuste hulka kuuluvad nii hotelli tervisekeskuse kasutus sümboolse hinnaga kui ka soodsad hinnad oma töötajate toitlustamisel. Ja palju muud!

Tööpakkumise number
#802958

Info

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. september 2022
Kuulutus sisestati:
2. august 2022
Ettekandja / Kelner Ettekandja / Kelner

Radisson Blu Hotel Olümpia, Tallinn / Hotell Olümpia AS

Radisson Blu Hotel Olümpia on Tallinna kesklinnas asuv äriklassihotell, kus lisaks 390 hotellitoale on Tallinna üks suurimaid konverentsikeskusi, ülimaitsva tootevalikuga kohvik Café Boulevard, restoran Senso ning 26. korrusel asuv basseiniga tervisekeskus Club 26.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
Підходить і для українців
RESTORANI TEENINDAJA (HESTIA HOTEL EUROPA) Hestia Hotel Europa
Alates 6 €/tunnis
1
RESTORANI TEENINDAJA (HESTIA HOTEL EUROPA) Hestia Hotel Europa • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
BAARIDAAM-ETTEKANDJA TNS SAT CAPITAL OÜ
1000 - 1400 €/kuus
6 p. tagasi
BAARIDAAM-ETTEKANDJA TNS SAT CAPITAL OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
TEENINDAJA/ ETTEKANDJA SNOOB RESTO OÜ
1100 - 1700 €/kuus
5 p. tagasi
TEENINDAJA/ ETTEKANDJA SNOOB RESTO OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 3
5 p. tagasi
TEENINDAJA TRAHTERISSE. NB! SOBIB KA KOOLI KÕRVALT Aldar Eesti OÜ
5.5 - 8.5 €/tunnis
3
5 p. tagasi
TEENINDAJA TRAHTERISSE. NB! SOBIB KA KOOLI KÕRVALT Aldar Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
TOITLUSTUSTEENINDAJA Meriton Hotels AS
Alates 900 €/kuus
2
TOITLUSTUSTEENINDAJA Meriton Hotels AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki