Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195647

Ettekandja/ kelner

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide vastuvõtmine ja lauda juhatamine
  • Gruppide teenindamine
  • Toitude ja jookide tutvustamine
  • Tellimuste võtmine
  • Laua katmine ja koristamine
  • Jookide ja toidu serveerimine
  • Klientidega arveldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus ning stressitaluvus
  • Kliendisõbralikkus, teenindusvalmidus
  • Positiivne ellusuhtumine ja korrektne välimus
  • Kasuks tuleb vene ja soome või inglise keele oskus
  • Kandideerijalt ootame erialast haridust või eelnevat töökogemust
  • Kandidaadil võiks olla autojuhiluba ja auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • Tööd graafiku alusel
  • Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Palume CV-le lisada foto ja palgasoov

Tööpakkumise number
#195647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2010

Viitna Kõrts OÜ pakub toitlustust Viitna Kõrtsis, Altja Kõrtsis ja Turuplatz sohvabaaris Rakveres

Vaata rohkem