Värsked tööpakkumised

Ettekandja/ hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368822

Tööpakkumise number

368822

Töö kirjeldus

Alates märtsist ootame oma meeskonda rõõmsameelseid hommikusöögi- ja a la carte teenindajaid.

-Klientide kõrgetasemeline teenindamine (vastavalt siis: Hommikusöök, A' la carte kliendid, grupid, Lobby baar)
-A la carte menüü ja joogikaardi põhjalik tundmine ning tutvustamine klientidele
-Tellimuste võtmine, toitude ja jookide serveerimine, arveldamine, aktiivne müük, eripakkumiste tutvustamine, veinide soovitamine, laudade
katmine
-Töökeskkonna korrashoidmine
-Gruppide teenindamine

Nõudmised kandidaadile

-Soov ja tahe täita hotell L’emitage teenindusstandardeid
- Eesti, soome, vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks
-Julgus, avatus ja omaalgatusvõime
-Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ja kolleegidesse
-Oskus nautida oma tööd ning valmistada külalistele rõõmu hea teenindusega
-Puhtus, ausus ja korrektsus
-Valmisolekut meeskonna tööks ja pingetaluvust

Ettevõte pakub

-Meeldivat töökeskkonda
-Huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
-Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
-Tööd graafiku alusel
-Enesearendamise võimalust
-Motivatsiooni pakette

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2015

Hotell L’Ermitage ahvatleb külalisi asukohaga Tallinna kesklinnas otse vanalinna külje all, kesklinna kõige rohelisemas ja rahulikumas piirkonnas. Viieminutilise jalutuskäigu kaugusel on vanalinna süda – Raekoja plats. Hotell L`Ermitage on modernse arhitektuuri ja detailideni läbi mõeldud kaasaegse sisustusega. Hoone paistab juba kaugelt silma oma ainulaadse vasest fassaadiga. Hotellis ootavad teid mugavad toad, saun, konverentsiruum ja à la carte restoran ning tähelepanelik ja personaalne teenindus.

Alates detsembri lõpust 2013 on Hotell L’Ermitage täielikult renoveeritud ning selleks ajaks on valminud hotelli juurdeehitus, millega lisandub 31 uut kaasaegselt sisustatud numbrituba, uus konverentsisaal ning söögikoht.