Värsked tööpakkumised

Erootilise massaazi tegija / Работница эротического массажа

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 228164

Tööpakkumise number

228164

Töö kirjeldus

Klientidega suhtlemine, erootilise meeleolu loomine, erootiline massaaz.

Общение с клиентами, поднятие эротического настроения, эротический массаж.

Nõudmised kandidaadile

Hea välimus / приятная внешность
ausus / честность
kohusetundlikkus / чувство ответственности
usaldusväärsus / доверительность
rõõmsameelsus / жизнерадостность
sõbralikkus / дружелюбность
hea pingetaluvus / хорошая выносливость
hea stressitaluvus / хорошая выносимость стресса
hea suhtlemisoskus / хорошее умение в общении

Ettevõte pakub

häid töötingimusi / хорошие рабочие условия
head seltskonda / хороший коллектив
head töötasu / хорошую зарплату
heale tegijale väärilist tasu / для особенно хороших работниц достойную плату
palka vastavalt töötulemustele / зарплату в соответствии с результатами работы

Lisainfo

Kanditeerijatelt ootame ka fotot.

От кандидатов ждём фотографию.

NB: Tegemist ei ole intiimteenusega!

NB: Без интима!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
16. mai 2011
Lisainfo palga kohta:
Kuni 200Eurot päevas

Võtame tööle Tallinna ja ka Tartu salongi massööre(naisterahvaid). Töö sisuks on erinevad erootilise sisuga massaazid. Massööri riietuseks on - kingad, sukad, pesu(ülakeha paljastatuna) topless. Tööaeg on vastavalt graafikule.
Väljaõpe toimub kohapeal.
NB! Tegemist ei ole intiimteenustega!

Принимаем на работу в Таллиннский и в Тартуский салон эротического массажа работниц-массажисток. Содержанием работы является предоставление клиенту эротического массажа по всему телу. Одеждой массажистки являются: туфли, чулки, бельё (торс обнажён) топлес.
Рабочее время в соответствии с графиком.
Обучение осуществляется на месте.
NB! Работа не содержит интим!