Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217246

Erootilise massaazi tegija / Работница эротического массажа

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidega suhtlemine, erootilise meeleolu loomine, erootiline massaaz.

Общение с клиентами, поднятие эротического настроения, эротический массаж.

Nõudmised kandidaadile

Hea välimus / приятная внешность
ausus / честность
kohusetundlikkus / чувство ответственности
usaldusväärsus / доверительность
rõõmsameelsus / жизнерадостность
sõbralikkus / дружелюбность
hea pingetaluvus / хорошая выносливость
hea stressitaluvus / хорошая выносимость стресса
hea suhtlemisoskus / хорошее умение в общении

Ettevõte pakub

häid töötingimusi / хорошие рабочие условия
head seltskonda / хороший коллектив
head töötasu / хорошую зарплату
heale tegijale väärilist tasu / для особенно хороших работниц достойную плату
palka vastavalt töötulemustele / зарплату в соответствии с результатами работы

Lisainfo

Kanditeerijatelt ootame ka fotot.

От кандидатов ждём фотографию.

NB: Tegemist ei ole intiimteenusega!

NB: Без интима!

Tööpakkumise number
#217246

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2011

Võtame tööle Tallinna ja ka Tartu salongi erootilise massaazi tegijaid(naisterahvaid). Töö sisuks on erootilise massaazi tegemine, mille käigus tehakse kliendile üle terve keha erootilist massaazi. Massööri riietuseks on - kingad, sukad, pesu(ülakeha paljastatuna) topless. Tööaeg on vastavalt graafikule.
Väljaõpe toimub kohapeal.
NB! Tegemist ei ole intiimteenustega!
Samas pakume tööd ka neidudele, kellel on kogemusi striptiisiga.

Принимаем на работу в Таллиннский и в Тартуский салон эротического массажа работниц-массажисток. Содержанием работы является предоставление клиенту эротического массажа по всему телу. Одеждой массажистки являются: туфли, чулки, бельё (торс обнажён) топлес.
Рабочее время в соответствии с графиком.
Обучение осуществляется на месте.
NB! Работа не содержит интим!
Также, предлагаем работу девушкам, у которых есть опыт стриптиз работы.

Vaata rohkem