Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719921

Eritööde spetsialist Lõuna-Eestis

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eripuhastustööde teostamine, erinevate pindade põhjalik puhastamine: vaipade ja pehme mööbli puhastus, akende ja fassaadide pesu (ka kõrgustes), põrandate pesu ja kaitsetöötlused. Soovituslik kogemus suurpuhastustöödes ja B-kat. juhilubade olemasolu. Tööaeg E-R, 8-tundi päevas. Palgavahemik 900 kuni 1450 brutopalgana.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Õigeaegselt makstav töötasu
Mugavad ja kvaliteetsed tööriided
Kaasaegsed töövahendid
Sotsiaalsed garantiid

Lisainfo

Lisainfo otse eritööde juhilt Erik, tel: 50 93 989

Tööpakkumise number
#719921

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2021
Kuulutus sisestati:
1. august 2021

CVKeskus.ee klient

SOL Baltics on regiooni suurim kinnisvarahooldus-
ja puhastusteenuseid pakkuv partner.
Meil on kolmes Balti riigis kokku 2200 töötajat.

Vaata rohkem