Värsked tööpakkumised

Eritööde puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363489

Tööpakkumise number

363489

Töö kirjeldus

Erinevate puhastustööde teostamine: põrandate süvapesu ja vahatamine, vaipkatete ja pehme mööbli keemiline puhatamine, hooajaliselt akende ja fassaadide
pesu jne.

Nõudmised kandidaadile

• vanust alates 18.a.;
• valmisolek töötada graafiku alusel, ka õhtuti ja nädalavahetusel;
• tahe omandada uusi oskusi;
• vastutus- ja kohusetunne;
• avatus ja positiivne ellusuhtumine;
• tugev tervis;

• kindlat perspektiivikat töökohta kiiresti kasvava organisatsiooni sõbralikult tegusas ja nooruslikus kollektiivis;
• head tasu tulemusliku töö eest;

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteeninduses

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014
Brutopalk:
Alates 400 kuni 1000 EUR kuus

JOHANNA TEENINDUS on alates 2000. aastast tegutsev ettevõte,
mille eesmärgiks on klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Meie professionaalne meeskond pakub puhastusteenuseid alates akende ja muude klaaspindade pesust kuni suurpuhastuseni välja. Teeme igapäevast hoolduskoristust nii kliendi ruumides kui väljaspool, hoides puhtana kontori-, teenindus- ja laoruumid ning välisterritooriumi, samuti pakume haljastusteenust ja hooldame haljasalasid.