Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #363489

Eritööde puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevate puhastustööde teostamine: põrandate süvapesu ja vahatamine, vaipkatete ja pehme mööbli keemiline puhatamine, hooajaliselt akende ja fassaadide
pesu jne.

Nõudmised kandidaadile

  • vanust alates 18.a.;
  • valmisolek töötada graafiku alusel, ka õhtuti ja nädalavahetusel;
  • tahe omandada uusi oskusi;
  • vastutus- ja kohusetunne;
  • avatus ja positiivne ellusuhtumine;
  • tugev tervis;

  • kindlat perspektiivikat töökohta kiiresti kasvava organisatsiooni sõbralikult tegusas ja nooruslikus kollektiivis;
  • head tasu tulemusliku töö eest;

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteeninduses

Tööpakkumise number
#363489

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 400 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014

JOHANNA TEENINDUS on alates 2000. aastast tegutsev ettevõte,
mille eesmärgiks on klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Meie professionaalne meeskond pakub puhastusteenuseid alates akende ja muude klaaspindade pesust kuni suurpuhastuseni välja. Teeme igapäevast hoolduskoristust nii kliendi ruumides kui väljaspool, hoides puhtana kontori-, teenindus- ja laoruumid ning välisterritooriumi, samuti pakume haljastusteenust ja hooldame haljasalasid.

Vaata rohkem