Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323003

Eripuhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Akende ja fassaadide pesu
Suurpuhastustööd
Ehitusjärgsete puhastustööde teosatamine
Põrandakatete eritöötlused
Muru niitmine
Parklate pesu

Ootused kandidaadile

Töökust ja kohusetunnet
Valmisolek pingeliseks tööks, ka öösiti ja nädalavahetusel
Hoolivust töö suhtes
Eesti keele oskust
Valmisolekut meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet
Kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi
Hea töö eest head palka

Lisainfo

Tööaeg on graafiku alusel

Tööpakkumise number
#323003

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 524 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. november 2013
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2013

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust. Tegevusaja jooksul on ettevõte oluliselt laienenud, lisaks Tallinnale pakume teenuseid Tartus, Pärnus ning alates 2005. aastast ka Lätis, andes tööd rohkem kui 280-le inimesele. 2005. aastal laiendas Krausberg oma tegevust, hakates lisaks kinnisvara hooldusele pakkuma kinnisvara haldamist. Sellise sammu mõte on pakkuda kliendile täisteenindust ja mugavust – kõik teenused ühest kohast.

Vaata rohkem