Värsked tööpakkumised

Eripuhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235638

Tööpakkumise number

235638

Töö kirjeldus

Akende ja fassaadide pesu
Suurpuhastustööd
Ehitusjärgsete puhastustööde teosatamine
Põrandakatete eritöötlused
Muru niitmine
Parklate pesu

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus eripuhastusteenindajana
Töökust ja kohusetunnet
Valmisolek pingeliseks tööks, ka öösiti ja nädalavahetusel
Hoolivust töö suhtes
Head eesti keele oskust
Valmisolekut meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Tööks vajalikku väljaõpet
Kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi
Kindlat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus
Tõstukil töötamise kogemus
Töö on füüsiliselt raske

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2011
Kuulutus sisestati:
8. august 2011

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust. Tegevusaja jooksul on ettevõte oluliselt laienenud, lisaks Tallinnale pakume teenuseid Tartus, Pärnus ning alates 2005. aastast ka Lätis, andes tööd rohkem kui 280-le inimesele. 2005. aastal laiendas Krausberg oma tegevust, hakates lisaks kinnisvara hooldusele pakkuma kinnisvara haldamist. Sellise sammu mõte on pakkuda kliendile täisteenindust ja mugavust – kõik teenused ühest kohast.