Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729050
Kaugtöö võimalus

Eriprojektide toimetaja

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema kirjutada ettevõtlikele ja investeerimishuvilistele inimestele kordaminevaid kogemuslugusid Äripäeva erilehtedesse ja huvitavaid sisuturundusartikleid klientidele.

Ootused kandidaadile

Ilma milleta ei saa, on siiras huvi end harida majanduses ja investeerimismaailmas toimuva osas, hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus, tähtaegadest kinni pidamine, aga ka omaalgatuslik kiirete lahenduste leidmine kriitilistes olukordades. Kasuks tulevad ajakirjanikutöö ja toimetaja kogemus.

Pakume erilehtede toimetaja töökohta Äripäeva moodsas toimetuses, vajadusel saab ka kodust töötada, mis tuleb otsese juhiga kokku leppida. Leiad eest toredad kolleegid, spordiklubiga liitumise võimaluse ning muud vaba aja veetmise võimalused koos Äripäeva kolleegidega.

Tööpakkumise number
#729050

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
9. september 2021

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem