Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669628

Eripedagoog / tugiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oru Põhikool Harjumaal pakub tööd eripedagoog/tugiõpetajale lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.
Võimalik on töötada nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga.

Tööle asumise aeg: nii pea kui võimalik

Lisainfo direktorilt telefonil 555 88 335 Timo Nikitin

Ootused kandidaadile

-erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse või õppimine vastaval erialal;
-hea suhtlemis- ja koostööoskus;
-pühendumine laste arengu parimaks toetamiseks;
-avatus ja uuendusmeelsus.

Ettevõte pakub

- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- võimalust end arendada ja koolitada
- häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#669628

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
25. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem