Värsked tööpakkumised

Eripedagoog/ sotsiaalpedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366387

Tööpakkumise number

366387

Töö kirjeldus

Pikaajalise rehabilitatsiooniteenuste osutamine psüühikahäirega lastele , sh:
• toetada laste/noorte toimetulekut igapäevaelu tegevustes ja õppes läbi arendavate individuaalsete ja grupitööde, tagades pideva kasvatusliku järelevalve
• tagada laste/noorte tegevusvõime ja elukvaliteedi säilitamine ja suurendamine vastavalt rehabilitatsiooniplaani põhjal koostatud individuaalsele tegevuskavale
• tagada laste/noorte juhendamine ja abistamine igapäevaelu toimingutes ja aktiviseerivates tegevustes
• pideva järelevalve, turvalisuse ja tervise kaitse tagamine
• nõustada laste/noorte võrgustikuliikmeid igapäevaelu tegevustega toimetuleku säilitamise ja edendamise võimalustest

Nõudmised kandidaadile

• eripedagoogika alane kõrgharidus või muu pedagoogiline kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 160-tunnine eripedagoogikakursus või muu kõrg- või keskharidus ja läbitud 320-tunnine eripedagoogikakursus
• töökogemus lastega (soovitavalt psüühikahäiretega)
• eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
• valmisolek meeskonnatööks
• valmisolek töötada vahetustes, sh ka öösiti
• arvutioskus kontoritarkvara kasutaja tasemel

Kasuks tuleb:
• vene keele oskus heal suhtlustasemel
• autojuhtimisoskus

Ettevõte pakub

• Võimalust kaasa rääkida uue teenuse arendamisel
• Täiendkoolitusi
• Psühholoogi tuge
• Kokkuhoidvat kollektiivi

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 700 EUR kuus

Tallinna Lastekodu oma ca 200 töötajaga on koduks rohkem kui 200- le lapsele, kes elavad 9 erineval aadressil üle Tallinna. Lisaks pakutakse turvakodu teenust nii väiksematele kui ka suurematele lastele ning raskustesse sattunud peredele. Puuetega laste vanematele pakutakse ööpäevaringset lastehoiuteenust. Samuti pakume noortekodu teenust täisealistele noortele, kelle toimetulekuoskused ei ole piisavad iseseisvas elus toimetulekuks.

Tallinna Lastekodu on ajaga kaasas käiv ja muutuvate oludega kohanev asutus, kus töötajad osalevad asutuse tuleviku planeerimisel.