https://www.cvkeskus.ee/544166

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Eripedagoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544166

Tööpakkumise number

544166

Töö kirjeldus

Seoses õpilaste arvu kasvuga pakub Saku Gümnaasium alates uuest õpeaastast tööd eripedagoogile.
Tööle asumine 21.08.2018.
Eripedagoogi töö on äärmiselt vajalik ja vastutusrikas, sest aitab hariduslike erivajadustega lastel õppida ja uusi teadmisi omandada. Eripedagoog arendab õpilase tähelepanu- ja keskendumisvõimet, mõtlemisprotsesse, mälu ja kõnet. Oma tööga aitab eripedagoog nii erivajadustega õpilasi kui ka nende vanemaid ja õpetajaid.


Nõudmised kandidaadile

Eripedagoogi kvalifikatsiooninõue on eripedagoogika alane kõrgharidus.
Eelduseks on suur soov lapsi aidata ning neile teadmisi edasi anda, samuti soov end pidevalt täiendada nii erialaste teadmiste kui ka isiksusena arenemise mõttes.
Kindlasti tuleb kasuks kõrge empaatiavõime, oskus luua ja hoida kontakti väga erinevate inimestega, sotsiaalne õiglusmeel ning huvi pedagoogika vastu. Vaja on nii loovust kui ka loogikat, analüüsivõimet ning avatud meelt.


Ettevõte pakub

Pakume võimalust end teostada, innovaatiliselt mõelda ja arendada, toredat meeskonda.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 9400 elaniku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.