Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520079

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kostivere Kool võtab alates 2. aprillist 2018 konkursi korras tööle eripedagoogi 1,0 ametikohaga, kelle tööülesanneteks on õpilase arengu- ja õpioskuste taseme kindlaks tegemine ja tema arengut mõjutavate tegurite ning õpivajaduste välja selgitamine, õpetajate juhendamine ja nõustamine õpilase õppe planeerimisel ja läbiviimisel; õpiabirühma- või individuaaltundide ettevalmistamine ja läbiviimine koolis.

Ootused kandidaadile

erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või eripedagoogi kutse;
nõustamisoskus, arusaam kaasavast haridusest;
hea suhtlemis- ja koostöövalmidus;
arvuti kasutamise oskus;
kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
huvitavat ja vastutusrikast tööd;
sõbralikke kolleege;
palka vastavalt kvalifikatsioonile.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palun saata hiljemalt 15. märtsiks 2018 aadressil Aruküla tee 3, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, 74204 Harjumaa või e-posti aadressil.

Tööpakkumise number
#520079

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. märts 2018
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2018

Kostivere Kool asub Tallinnast 20 km kaugusel looduskaunis kohas, Jõelähtme vallas. Kostivere Koolis õpib 144 õpilast, kool on uuendusmeelne ja kollektiiv on sõbralik.

Vaata rohkem

Eripedagoog