Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337620

Eripedagoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üks ühele õpilase õpetamine. Õpilane 6. klassis.

Tunde: 12 kontakttundi nädalas.
Tööaeg: kaks või kolm korda nädalas(vastavalt tunniplaanile).
Õpilane õpib IÕK järgi.

Ootused kandidaadile

Eripedagoogi kvalifikatsioon.
Töökogemus eripedagoogina.
Soovitavalt vene keele õpetamise oskus (6. kl algab õpilasel B- keel vene keel).
Kasuks tuleb kohusetundlikkus, sõbralikkus, kohanemisvõime, empaatiavõime.
Vajalik omada oskust suhelda HEV õpilasega igas olukorras.

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda.
Oma õppeklassiI. IKT vahendite kasutamist.

Tööpakkumise number
#337620

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Palk kokkuleppel vastavalt kvalifikatsioonile.

Loo KK on Jõelähtme valla suurim kool. Õpilasi hetkel 333. Kool on renoveeritud ja kaasaeselt sisustatud.

Vaata rohkem

Eripedagoog