Värsked tööpakkumised

Energialahenduste projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359401

Tööpakkumise number

359401

Töö kirjeldus

Sinu tööks on parima energialahenduse väljatöötamine ettevõtte uutele ja olemasolevatele klientidele ning edukas projektide juhtimine. Sa töötad välja tehnilised lahendused ja koordineerid projekti käekäiku kuni selle valmimiseni. Teed tihedat koostööd müügiosakonnaga, osaled kliendikohtumistel ning oled asjatundlik partner nii kliendile kui oma projektimeeskonnale.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui sul on soojusenergeetika alane kõrgharidus ning vähemalt 5 aastane ehitusprojektide juhtimise kogemus. Sa oled võimeline tegema inseneritehnilisi arvutusi, läbi mõtlema tehnilisi lahendusi, koostama projektide eelarveid. Sul on lai tehniline silmaring ning suur huvi energeetika valdkonna ja arengute vastu kogu maailmas. Oled hea suhtleja ja läbirääkija, töös täpne ja iseseisev. Vajalik on väga hea eesti ja inglise keele oskus ning B-kategooria autojuhiload. Kasuks tuleb vene keele oskus ja CAD projekteerimise kogemus.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd kasvule orienteeritud rahvusvahelises ettevõttes. Võimalust töötada heas meeskonnas koos valdkonna professionaalidega, kasutada oma potentsiaali ning arendada. Kuulumist sportlikke eluviise ja ohutut töökeskkonda hindavasse kollektiivi ning saada osa mitmetest ettevõttepoolsetest soodustustest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014

Adven on Soomes, Rootsis ja Eestis tegutsev 200 töötajaga energiaettevõte, mis pakub efektiivseid ja jätkusuutlikke tööstus- ja teenindussektori vajadustele kohandatud soojuse-, auru- ja külmalahendusi ning kaugkütteteenust linnadele ja asulatele. Ettevõtete käive ulatus 2013.-ndal aastal 160 miljoni euroni. Ettevõte kuulub EQT Infrastructure Fund’ile. Adven Eesti AS’is töötab 75 inimest ja ettevõtte käive 2013. aastal oli 34 miljonit eurot.