Värsked tööpakkumised

Energeetikainsener, elektrierialade kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362267

Tööpakkumise number

362267

Töö kirjeldus

Elektrierialade kutseõpetaja ülesandeks on õpetada ja kasvatada tulevasi paigalduselektrikke, korraldada nende väljaõpet kaasaegsetes laborites ja objektidel, juhendada neid ettevõttepraktikal. Suur osa tööst on kaugõppijate õpetamine. Lisatööna on võimalik õpetada täiskasvanute koolitusosakonnas.

Õppelaborites kasutame FESTO tehnoloogiaid.

Täiendavad võimalused on meil robotroonika, elektroonika ja mehhatroonika huvilistele.

Nõudmised kandidaadile

• Elektiinseneri või elektrivaldkonna inseneri haridus või
• elektiku kutsekeskeriharidus ja vähemalt 3 aastat erialase töö kogemus

kasuks tuleb
• pedagoogiline kogemus või haridus, või nõusolek selle omandamiseks
• kogemused robotroonika, elektroonika või mehhatroonika valdkondades
• inglise keele oskus kõnes ja kirjas, mõne teise võõrkeele oskus vähemalt suhtlemistasandil

Pakume huvitavat ja põnevat tööd noorte inimeste ja täiskasvanutega, enesetäiendamisvõimalusi kodu- ja välismaal ning pikka suvepuhkust.

Lisainfo

Töökoht on ehitusõppeosakonnas, õpilasi on kokku ca 80. Õpetada tuleb tasemeõppes nii põhikooli kui gümnaasiumijärgses õppes õppijaid ning
täiendkoolituses elukestvas õppes täiskasvanuid.

Asukoht:
Viljandimaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
13. november 2014
Brutopalk:
Alates 850 EUR kuus

Viljandimaal Vana-Võidus on kaasaegne kutseõppekeskus, mis tänu kasvavale töömahule, õppijaid on aina rohkem, vajab juurde kutseõpetajaid. Elektrike koolitame päevases ja kaugõppes, koolipõhises ja töökohapõhises õppes.

Koolis õpib ca 900 õpilast, 60 õpetajat ja 30 teenistujat on loonud õppijale tingimused 18 erineva eriala omandamiseks. Kool asub 7 km Viljandist Tartu poole Vana-Võidus. Siin on 5000 rm kaasaegseid laboreid, polügone, klasse. Ehitamisel on veel 4000 rm.