Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618170

Elementmajade paigaldaja/üldehitustööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projekti alusel tehases eelnevalt valmis toodetud puitelementide monteerimine
  • Fermide ja sarikate paigaldus
  • Elementide mahalaadimine objektil
  • Sõlmede kinnitamine vastavalt projektile
  • Katuse ehitusööd
  • Fassaadi laudise ja liistude paigaldus
  • Avatäidete paigaldus (aknad, uksed)
  • Müüri ladumistööd
  • Betoneerimistööd

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus puitelementide paigaldusel
  • Projekti ja jooniste lugemise oskus
  • Oskus iseseisvalt töötada
  • Töökas ja kohusetundlik
  • Oskus meeskonnas töötada

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#618170

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

Nord Homes OÜ peamiseks tegevusalaks erilahendustega elementmajade projekteerimine, tootmine ja püstitamine.

Pakume klientidele arhitektuurset ja konstruktiivset projekteerimist ning hoone ehitust vundamendist "võtmed kätte" valmiduseni.

Vaata rohkem